FIRMUM DEVELOPMENT

Spółka

FIRMUM DEVELOPMENT

O firmie

Firmum Dewelopment prowadzi działalność w sektorze budownictwa mieszkaniowego w segmencie domów o podwyższonym standardzie.

 

Jako inwestor czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem wszelkich prac na naszym osiedlu. Dajemy Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i zapewniają wysoki poziom dostarczanych usług. Dzięki temu poszczególne etapy naszych projektów oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem, a przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.

Nasz zespół

Wspólnicy
Kim są założyciele

Grzegorz Szewczyk
Grzegorz Bogdan Szewczyk

Prezes Zarządu / Współwłaściciel; Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem na rynku ogólnopolskim; współwłaściciel Fabryki Mebli BODZIO - jednego z największych producentów mebli w Polsce z ponad 300-oma salonami sprzedaży. Skutecznie i z sukcesami zarządza wieloma spółkami. Od wielu lat zdobywał doświadczenie realizując inwestycje komercyjne będąc odpowiedzialnym za rozwój firmy i budowanie nowych salonów sprzedaży.

Piotr Kotkowski
Piotr Kotkowski

Członek Zarządu /  Współwłaściciel / manager projektu; absolwent Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku dziennikarstwa i komunikacji Społecznej we Wrocławiu; przedsiębiorca o wieloletnim doświadczeniu. W firmie odpowiedzialny za przygotowanie inwestycji i całkowity nadzór nad realizacją.

Piotr Kotkowski
Piotr Panek

Członek zarządu – Współwłaściciel, Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Informatyki i zarządzania, Inwestor z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.